https://www.terapietinnitu.cz/o-mne/

Jmenuji se Radka Hornek, na základě vlastní zkušenosti s tinnitem (o které jsem 100 % přesvědčena, že funguje) poskytuji poradenství v procesu léčby a terapeuticky pomáhám ostatním lidem zlepšit kvalitu jejich života.

V knize se dozvíte, čím vším jsem prošla, co jsem vyzkoušela, co mi pomohlo a co bylo úplně zbytečné. Abych poznala, že je něco účinné každá moje zkušenost byla nutná. Nyní mohu ostatním, kteří hledají pomoc předat to, co fakt funguje. Potěší mě, když Vám pomohu zkrátit trápení a ušetřit vyhozené peníze, které jsem i já vynaložila s vírou v srdci, že to je přesně to, co mi pomůže.

Poté co jsem onemocněla tinnitem, uvědomila jsem si, že bude potřeba změnit nejen můj životní styl, ale také moji psychiku. Díky tomu, jsem se dostala k ke studiu NLP a k hypnóze. Potvrdila jsem si, že jádrem všech terapeutických postupů je podpora zdravých částí osobnosti. Dnes už vím, že při onemocnění tinnitem je důležité hledat hlubší příčiny onemocnění.PROČ JSEM DOSTALA TINNITUS PRÁVĚ JÁ?

Tuto otázku jsem si pokládala na začátku svého onemocnění často. Myslím si, že i mnozí z vás si ji pokládají. Neznala jsem odpověď. Dnes jsem si tu otázku dokonale otočila a odpověď je asi taková:

...JÁ ...Právě proto.

Celý život se ke svému tělu a sami k sobě chováme nějakým způsobem. To, co za to dostaneme, je jen ZPĚTNÁ VAZBA. Proto se tinnitus objevil také u mě. Přiznávám, že já sama jsem si vytvořila tinnitus! Vytvořila jsem si ho vlastním přístupem k životu. A to, že vystoupíte z životní role oběti, je velice osvobozující. Upřímnost k sobě je jedním z nejtěžších kroků, které byste měli udělat, když začínáte s jakoukoli změnou v životě. Nikdo jiný není odpovědný za váš život, jen VY sami. A právě tak i VY sami jste zodpovědní za svůj tinnitus a následně i za své uzdravení.